Sprawdź co robimy dla Ciebie i dla otoczenia

Aktualności

Uwaga uwaga! Znamy zwycięzców IX edycji "Planety Energii"!

Miło nam poinformować, że jury konkursowe pod przewodnictwem ambasadora "Planety Energii", dr. Tomasza Rożka, wyłoniło laureatów dziewiątej edycji konkursu! 

Nagroda główna:

  • Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Koziegłowach, nauczyciel - Pani Anna Sęczkowska,
  • Zespół Szkół w Tujsku, nauczyciel – Pani Ewelina Parol-Kowalska,
  • Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie, nauczyciel - Pani Celina Drewek.

Wyróżnienia:

  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy, nauczyciel - Pani Sylwia Linek,
  • Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Bema w Suszu, nauczyciel – Pani Anna Zdziebłowska,
  • Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim, nauczyciel - Pani Katarzyna Jasińska
  • Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Wojakowej, nauczyciele – Pani Aleksandra Pytel,
  • Szkoła Podstawowa w Łężanach, nauczyciel – Pani Agata Paczosa i Karina Świątek,
  • Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej, nauczyciel – Pani Anna Słaby,
  • Szkoła Podstawowa im Powstańców Wlkp. w Osiecznej, nauczyciel – Pani Joanna Prałat,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie, nauczyciel – Pani Alicja Plenzler,
  • Szkoła Podstawowa w Małogoszczu, nauczyciel – Pani Jadwiga Szklarzyńska,
  • Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie – Pani Jolanta Sztukowska.

Dodatkowe wyróżnienia:

  1. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Nagłowicach, nauczyciel – Pani Ewa Janaska,
  2. Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Suszu, nauczyciel Katarzyna Prus,
  3. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wiągu, nauczyciel – Pani Katarzyna Poraj, Pani Anna Betka,
  4. Szkoła Podstawowa nr 5 z Gliwic, nauczyciel Pani Elżbieta Kwiatkowska,
  5. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach, nauczyciel – Pani Małgorzata Sojka-Choptiany,
  6. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Bronisława Markiewicza w Krośnie, nauczyciel – Pani Lucyna Witkiewicz,
  7. Szkoła Podstawowa im. kmdra Bolesław Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim, nauczyciel - Iwona Suchy, Romana Nowak-Kałużna,
  8. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie, nauczyciel – Pani Anna Grzybowska,
  9. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krępsku, nauczyciel – Pani Bogusława Boruk, Paulina Bartoszewicz
  10. Szkoła Podstawowej nr 162 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Łodzi, nauczyciel – Pani Agnieszka Przybylak, Klaudia Sowa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! :)